| anime23 a întrebat:

Unde pot sa ma uit la anime in romana sau cu subtritare in romana? Si mai am una:Cum pot sa ma fac emo. dar nu la aspect. vreau doar asa la interior

17 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Emo nu te faci, emo eşti...fii mai retras, poate trist. Şi cam atât. Dar mai bine fii tu însuţi!happy

| Arthur a răspuns:

Ia ciocanul si sparge-ti compul si o sa vezi cum devii deodata emo si in interior si in exterior.hee hee

| akatsuki a răspuns:

Anime cu sub in romana gasesti pe animeromania.tk( Naruto, Naruto Shippuden, Bleach, Vampire Knight si atele)

| akatsuki a răspuns:

Animeromania.tk sau konoha manga.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.anime-tv.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.anime.kage.ro Problema este ca nu sunt asa de multe anime-uri pe acest site cu oameni emo, dar pe parcurs poate vor aparea si tu ai putea sa devii emo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.anime-tv.ro Aici gasesti anime in romana.

| anamaria91 a răspuns:

Http://www.animefreak.tv

Cat despre a doua intrebare, ma abtin! As fi prea rea! Iti zic doar sa fi TU...

| melc a răspuns:

Sari de pe un bloc. Da' sa fie mai lung, sa ai timp sa devii emo. [nu, nu zic ca emoizii se sinucid NEAPARAT, dar dude. i'm just sayin']

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aicea gasesti p blogu meu http://cartonime.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anime-kage

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mataaaaaa de cocalar si de puscarias

| vladucu a răspuns:

Anime Kage dar vezi ca sunt doua siteuri unul original cu mai multe seri de animeuri diferite si o copie ieftina plus site-ul Shinobi Forum le cauti pe google asa cum l-am scris eu.
Cat despre emo sunt patru feluri : cei care isi doresc sa fie emo findca e cool cei care se imbraca si asculta muzica emo doar ca sa fie cool cei care au devenit emo din plictiseala si emo adevarati care nu sunt asa cum ti imaginezi tu ci sunt mai timizi pot fi si de treaba sunt putin mai inchisi in iei dar nu genul acela dramatic de care ai vazut accelea is prosti cat despre personalitatea ta nu se poate schimba la comanda insa daca vrei incearca sa te imbraci un PIC mai diferit dar nu face din asta un obicei si nu itipune tot felul de imagini cu tine la avatare emo caci nimanui nu i se pare cool... daaaa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol ce intrebare stupida laughingcum pot sa ma fac emo rolling on the floor). stai ca inca radrolling on the floor)))omoara'te. si uite asa am mai creat un emo

| stefy93 a răspuns:

Nu stiu unde poti sa vezi animeuri. dar mi-am facut cont doar ca sa iti zic cat de ratat esti laughing) loool. da manelist nu vrei sa te faci laughing?

| MadRaven a răspuns:

Incearca pe :
naruto.dmon
anime.kage.ro
anime-media
animefuel
animefreak
animeromania.tk