| anonim_4396 a întrebat:

Unde se gasesc ciorapi cu diverse modele si imprimeuri?

10 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

La jolidon

| kh1ss a răspuns:

La magazin

| DenissaDeea a răspuns:

In Metro/Real, in magazinele de imbracaminte, in magazinele speciale de lenjerie intima gasesti si ciorapi de care doresti, eu de acolo ii cumpar.

| JustMeFlory a răspuns:

Poi cele mai calumea mi se par cele de la Gata(parca asa se numea firma)sin outletul Militarihappy

| alexam a răspuns:

Gatta are ciorapi foarte buni si frumosi, si cu preturi de la mediu la high! happy Gasesti in Mall-uri sau alte centre comerciale. happy

| claudya a răspuns:

In raioanele specializate aflate in fiecare magazin de imbracaminte

| maryana5 a răspuns:

Incearca in orice mall...secretul este sa le spui culoarea ciorapuluiwinking. Sti.worried vanzatoarele au un limbaj al lor tare ciudat nail biting

xoxooo, mary peace sign

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Mergi la Metro, Mall, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Mergi la Metro, Mall, etc..
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La magazine sau in maaluri