| Alex_8669 a întrebat:

Va place geanta asta? Este potrivita pentru scoala? FUNDA
http://www.originals.ro/geanta-adidas-xmas-airliner-v875 91-p-6762.html

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Asta nu!

| Daniella a răspuns:

Mie una nu imi plac astfel de genti.Dar daca iti place si vrei sa o iei la scoala, atunci foarte bine.Nu ai nevoie de parerea noastra

| little4angel a răspuns:

Am avut si eu geanta la scoala acum cativa ani dar nu iti recomand, mai ales daca ai multe carti de carat, e foarte greu si te dor umerii

| bella_5718 a răspuns:

Nu prea merge la scoala

| brokeangell a răspuns:

Este draguta si merge asa si asala scoala. Insa iti recomand sa folosesti un ghiozdan normal pentru ca de la genti iti afecteaza umeri si spatele.

| OnlyBlack a răspuns:

Geanta aceea e suuperwinkingwinkingwinking! Buna alegerethumbs upthumbs up