| Alex_8669 a întrebat:

Va place geanta asta? Este potrivita pentru scoala? FUNDA, ( sunt in clasa 11)
http://www.i2.orgimg.com/......6761-1.jpg

11 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ce sa spun? Merge! Cum sa nu mearga?

| Andreea20000 a răspuns:

Buna!

Sincera sa fiu eu nu as purta asa geanta, chiar daca este de firma.Mai bine iti alegi ceva dragut!happy

| SuntUnCartof a răspuns:

Da e superwinking
merge la scoala

| ingerpufos a răspuns:

Da e draguta geanta dar eu cred ca nu prea mere pentru sc depinde si ce carti ai

| little4angel a răspuns:

E cam prea sport pentru scoala, daca vrei ceva de la adidas incearca un ruxac, merge mai mult la scoala

| ღÐelly a răspuns:

La sc merge, dar mie nu-mi place

| Annapro a răspuns:

Tare? Nu e misto de loc geanta si nici pentru scoala nu e potrivita, apropo m-ai lasa-ne cu geanta ta rolling on the floor))

| Georgiana_5221 a răspuns:

Nu este potrivita pentru scoala

| Aylinn a răspuns:

Amice, lasa-neee cu geanta ta!

| kary_9750 a răspuns:

Ii sumoasa tare geanta insa nu merge la scoala sad

| deea_5576 a răspuns:

Da este potrivita foarte frumosawinking