| armageddon22 a întrebat:

Va rog recomandati-mi un laptop de la flanco pana in 18 milioane. Vreau sa functioneze bine si repede si sa tina mult bateria dau funda!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Salutare! iti recomand laptop-ul : http://www.pcgarage.ro/......1gb-black/ intr-un raport pret-performante, este alegerea perfecta.

Bft!

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Assus,lenovvo,Acer.

| ombladon112 a răspuns:

Http://bit.ly/1ryxaar fa o comanda pe site inainte sa te duci in magazin pentru a rezerva produsul la magazinul din orasul tau, asta daca nu vrei sa iti fie livrat acasa