| Mirkutza99 a întrebat:

Va rog urgent! Am vazut la Carrefour Era din iasi la magazinul Takko un sutien foarte dragut pentru copii la raionul de lenjerie intima pentru copii. Intrebarea mea este : exista acest raion cu sutiene pentru copii si la Takko din Carrfour Felicia din Iasi? Funda + vot la primul raspuns bun pentri ca ma duc maine sa mi l iau si vreau sa stiu daca ma pot duce la Felicia. Ms

1 răspuns:
| PeFuga a răspuns:

Da, ar trebui sa aiba aceeasi marfa in ambele magazine. In cel mai rau caz s-ar putea sa nu aiba marimea de care ai nevoie si atunci va trebui sa mergi la Era sa vezi daca are.
Dar de ce nu megi direct la Era?