| Abby_6373 a întrebat:

Verișorul meu împlinește 18 ani, sâmbătă, iar eu încă nu știu ce cadou să îi cumpăr. Suma de bani - maxim 300 de lei. Mă puteți ajuta cu câteva sugestii și idei? Dau fundă la cel mai bun răspuns big grin.

9 răspunsuri:
| Yukiee a răspuns:

Ca sa nu fie un cadou clasic, care se face la fiecare majorat (bautura muuulta, cutii pline cu pufuleti si ceva semnificativ printre ei, papusi gonflabile etc) gandeste-te ce ii place sau ce nu ii place lui cel mai mult, o intamplare amuzanta etc si apoi o sa vina si ideile pentru cadou. Poti sa-i dai o carja personificata, ca sa marchezi faptul ca imbatraneste laughing. Sunt multe variante, ideea e sa i se potriveasca lui.Succes

| TonnyLovesTeddy a răspuns:

Niste blugi, sau/si un parfum barbatesc

| Alexutza6755 a răspuns:

Daca are 18 ani si tu ai 300 lei, cumpara-i ceva mai ieftin, dar pe placul lui.Cumpara-i niste haine, doar e verisorul tau.Stii tu ce sa-i cumperi.
Sper ca ti-am fost de folos!

| aaaa12345 a răspuns:

Iti dau cateva variante:
-un tricou
-un parfum bun
-sau un tricou cu poza lui (gasesti in mall sa faci asta)

| ErrChan a răspuns:

Buna abby. poate ai putea sa-i cumperi niste casti sa asculte muzica sau un ipod.nu am alte idei sper ca te-am ajutat daca mai imi vin idei iti mai zic funda plzzz.

| Elena_2337 a răspuns:

Buna,

Poti sa ii cumperi (mai multe variante iti scriu mai jos si tu alegi)
-o pereche de blugi
-un tricou imprimat cu numele lui sau ceva amuzant
-un parfum barbatesc
-un telefon
-o sapca personalizata
-o pereche de adidasi
-un ceas de mana
-un lantisor
-o bratara
-o pereche de ochelari de firma
Cam atat imi trece prin mintehappy
Sper ca t-am ajutathappy
Pa, pa
fundita?

| larisa_9462 a răspuns:

Pai iai putea cumpara un parfum oriflame si un tricou pe gustul lui

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi doi si fa-i ceva personalizat: o cana sau o perna. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro