| ana_5516 a întrebat:

Vi de pare neadecvat daca port o rochie lunga la balul bobocilor desi nu particip la miss?

Răspuns Câştigător
| MariTePoopa33 a răspuns:

Nu este deloc! Trebuie sa te duci oricat de eleganta poti fi tu! chiar daca nu participi la miss, vorba lui MalleusMaleficarum nu trebuie sa te imbraci ca un sac de cartofi si sa te arate cu degetul. Daca porti o rochie eleganta, iesi in centrul atentie, mai atragi atentia unui tip love struck si te simti bine.
E mai bine sa nu fie tipatoare happy

Funda?happy

3 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta foarte binehappy

| MalleusMaleficarum a răspuns:

La balul bobocilor chiar dacă nu participi la acel, să-i spunem "concurs" de miss asta nu înseamnă că trebuie să te îmbraci într-un sac de cartofi.
Te îmbraci cum doreşti tu, cum îţi place, cum îţi stă bine, etc. Dacă ieşi mai în evidenţă decât unele "frumoase" care participă e norocul tău şi ghinionul lor.

Răspuns utilizator avertizat