| iony_2997 a întrebat:

Vinde cineva consola playstation2?

3 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Da multi,, du-te aicia http://www.okazii.ro/cautare/playstation+2.html si comanda. transportu costa 10 lei. si e mai ieftin. poti sa primesti personal produsul daca esti din localitate cu ala care vinde :D Bafta

| Dean1996 a răspuns:

Daca vrei o consola foarte buna de jocuri eu iti recomand PS3 (asta in cazul in care vrei sa te joci pe televizor) sau PSP.
Play Station 2 este mai in urma, Play station 3 este cea mai noua consola, ca sa zic asahappy, si + ca isi merita banii! Poti juca Online, cel putin varul meu asa joaca, sau cu prieteni tai.(tot el joaca call of duty cu prietenii saibig grin)

| ChocolateDroid a răspuns:

Eu... Cat esti dispus sa platesti?