| GEORGY_4531 a întrebat:

Vine iarna, e frig....brr laughing)) vreau sa imi cumpar geaca,,, de unde?
Ce magazin, ce mall? Am cautat peste tot straight face
Funndaa!

8 răspunsuri:
| GEORGY_4531 explică:

Nu vreau de pe siteuriiii!

| mixxjim a răspuns:

Pai de pe unde esti, si prin ce zona stai? ca sa stim ce sa-ti recomandam happy in Bucuresti au bagat deja geci si colectiile de iarna prin toate mallu-urile, deci mergi la oricare iti este aproape sau usor de ajuns

| Dumnezău a răspuns:

Daca stai intr-un oras maricel sau prin apropiere, s-ar putea ca in mall-ul din acel oras sa existe si un magazin C&A.Acolo au cateva geci bunicele, si nici preturile nu sunt foarte mari.Pe la 200-320 de lei se incadreaza, daca nu ma insel.

| GEORGY_4531 explică:

Sunt din Buc

| Gamerita a răspuns:

Orice oras mare are un Mall. Mergi acolo la firma Kenvelo. AM fost eu azi si mi-am cumparat o geaca si niste pluovere x3. SI sunt si reduceri..gen : iei 2 haine la 300 de lei si platesti 150 pe aman2..is misto raw :3. Bft

| chanelissupreme a răspuns:

H&M.E asdfghjksl de tare acel magazin