| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati mai cumparat de pe Amazon.com? Ca vreau sa comand un PSP 3000. Am observat ca este 99$ (aprox. 345 lei), iar pe eMAG este 450 lei. Nu stiu daca sa am incredere!

6 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Eu am cumparat intotdeauna de pe amazon (laptopuri, telefoane, electronice in general) si mi se pare cel mai sigur site de cumparaturi on-line.

| supermamici a răspuns:

E OK amazon problema e ca cu tot cu transport tot acolo ajungi... si nu ai garantie. Din cate stiu eMAG are doar 1004, pe care intr-adevar il gasesti mai ieftin in alta parte: http://bit.ly/psp1004 (390 lei)

| anonim_4396 explică (pentru supermamici):

Nu stiu ce sa zic, astea sunt PSP E1004, n-au WiFi si is naspa, nici PSN n-au. Dar, am gasit un PSP (sold by amazon.com), care, avand in vedere ca e vandut de cei de la amazon, nu inteleg care ar fi problema, doar la Transport poate. Dar, imi poti spune daca e utilizat sau nu? http://www. amazon.com/PlayStation-Portable-3000-System-Sony-PSP/dp/B001KMRN0M/ref=sr_1_1? ie=UTF8&qid=1374126442&sr=8-1&keywords=PSP+3000 ca nu scrie, dar daca e vandut de amazon.com cred ca este nou. Poti sa-mi zici?

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Am cumparat eu de pe amazon dar am pus o adresa de email din Canada pentru ca multi nu livreaza in Romania.

Nu iti recomand sa cumperi de acolo pentru ca pe langa 99$ o sa platesti si taxa de transport + o taxa la vama (in Romania atunci cand ridici coletul care este destul variabila).

Asa ca cel mai bine este sa iti cumperi de aici: http://bit.ly/12XWJQJ iesi cel mai ieftin.

| anonim_4396 explică (pentru stroedaniel13):

Pai frate, pe eMAG este E1004. Stii unde pot gasi unul 3000?

| sweetheart16 a răspuns:

Eu am mai comandat de pe Amazon un laptop Asus, tableta mea Samsung Galaxy Tab 2 și sunt foaarte mulțumită. Eu îți recomand acest site cu dragă inimă!