| Catalina2000 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre o geaca de piele si un palton (scurt)?

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Amândouă nu se pot?
Pa, pa.

| CM7YRE a răspuns:

Geaca de piele winking

| Andruza a răspuns:

Paltonul.
Pentru că paltonul e mai fain.

| DoarOana a răspuns:

Buna Catalina,
Eu as alege geaca din piele (nu din piele naturala pentru ca nu vreau sa sustin uciderea animalelor).
Pa, pa

| nini_4718 a răspuns:

Geaca de piele

| TeooTeo a răspuns:

Geaca de piele love struck

| MysticWayz a răspuns:

Geaca de piele ( cu siguranta )
winking

| glamvintage a răspuns:

O gecuta din piele ecologic, o poti folosit in "n" combinatii, mult mai multe decat un paltonas si il poti folosi in mai multe sezoane...cam toate!

| Lorena_9308 a răspuns:

Paltonul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geaca de piele.

| Lisa01 a răspuns:

Geaca clarbig grin!

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Depinde si de stilul tau.
Daca esti mai ''sport'', preferi hainele mai comozi, eu zic ca se potriveste mai bine geaca din piele.
Daca preferi ceva mai elegant si stilat, bineinteles ca paltonul.

Desi eu personal as alege paltonul.

| Progeniturã a răspuns:

Geaca de piele. Daca era un palton lung alegeam paltonul. Imi plac hainele lungi. (stiu ca geaca de piele nu e lunga dar e altceva pentru. mine)

| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

Pai...eu as alege iarna geaca de piele, iar vara pantaloni scurti.Cum ti se pare?

| SummerDays a răspuns:

Geaca de pielewinking

| BuBuulicious a răspuns:

Geaca big grin

| carmeen06 a răspuns:

Geak de piele:d

| totulesteverde a răspuns:

Da, geacalaughing

| loveromance46 a răspuns:

Clar, o geaca de piele cu un tricou mai lung... ah, am chef de shopping!

| crisss_2736 a răspuns:

Palton scurt fundoii?

| patricia_1730 a răspuns:

Ambele dar mai mult as alege paltonul daca spui ca e scurt...