| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum va'ti imbraca pentru a cuceri un baiat?

Răspuns Câştigător
| Nu conteaza a răspuns:

Important e sa fii u insati happy dar cu o bluzica draguta smug poate ii atragi mai mult atentia

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca stilul meu vestimentar este de ajuns, daca cineva ma place o face pentru ce sunt nu pentru o imagine falsa.

| lolwut a răspuns:

Nu trebuie sa te imbraci ca sa cuceresti un baiat big grin

| Theodor_2430 a răspuns:

Eu iti sugerez sa te imbraci elegant fara bretele fi tu insuti

| MidnightLady a răspuns:

Nu ma imbrac niciodata pentru a cuceri un barbat. Ma imbrac exact asa cum imi place si cum ma simt eu bine. Pentru a cuceri e nevoie de mai mult decat o haina.
Si daca ne lasam cuceriti de haine, inseamna ca am ajuns foarte rau...

| amOre) a răspuns:

Vreai sa cuceresti da?))
hm.depinde si ce fel de baiat este, ce gusturi are, dar la sigur ca sa nimeresti pararea mea, ceva ca sati puna formele in valoare,[depinde si cum arati]ceva strengi.
Eu prefer hainele simple, dar frumoase fara legaturi, lanturi si chestii de genu.nu trebuie prea extravagant sau sa treci peste masura sa creada ca nu esti o fata decenta
mai bine sa fii ceea ce esti, si sa nu spui uite ce frumos lucru are fata cutare*, tie evident, poate sa nu te prinda bine la fel ca pe ea)
Alege ceva modest si pune'te cit mai mult in valoare, nu doar cu hainele il poti atrage dar si cu mintea si inteligentawinking

| arysa a răspuns:

Pai ma imbrac in ceva in care sa ma simt bine, sa-mi stea bine; incerc sa fiu asortata; si eventual imi pun o fundita in par, o bratara la mana, ceva care sa atraga atentia.

| Nita a răspuns:

Buna. Sunt baiat. Nu trebuie sa te imbraci intr-un anumit fel pentru a cucerii un baiat, trebuie sa fi tu insati, sa nu te prefaci. Conteaza foarte mult comportamentul. Succeswinking

| sweetpoison_4173 a răspuns:

Nu cred ca a te imbraca cumva anume atrage atentia unui baiat in sensul de a cuceri. Evident daca aceea tipa isi trage o fusta de o palma cu un decolteu "obscen" atrage multi baieti, aceea categorie de baieti care nu stiu altceva decat sa fluiere si sa te strige pisy, frumoaso, etc. Depinde de fiecare fata, de gusturile ei de ceea ce doreste sa fie: o imagine vulgara, una sexy sau una cuminte. Un baiat cu cap nu cred ca s-ar uita dupa niste fete care sunt reprezentate de haine nu de atitudine, mentalitate, comportament. Stilul vestimentar e doar un detaliu. Poti sa fi imbracata si in port national, daca ai ceva in cap reusesti sa-i atragi atentiawinking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca as fi fata, intr-o rochie simpla, alba.

| mdaria a răspuns:

Ca să cucereşti un băiat trebuie să te îmbraci în aşa fel încât să te simţi tu bine. Dacă tu te simţi bine şi atăgătoare, el va simţi energia pe care tu o transmiţi în jur şi probabil îi va plăcea şi lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru un baiat? trebuie sa te dezbraci, nu sa te imbraci.altfel nu reusesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fi u insati, dar trebuie sa fi si frumoasa si imbracata mai sexi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincera sa fiu nu stiu cum as fi pur si simplu eu

| alexutza5 a răspuns:

Imbraca-te cum te simti tu bine nu trebuie sa te prefaciwinking