| Anonimuserr a întrebat:

Voi de la ce firme de pantofi va cumparati bocanci, ghete pantofi?

10 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Pantofi imi place sa-mi iau de la magazinele amely unde am gasit si incalataminte fff comoda marca dr Batz. bocanci nu port

| RELIABLE a răspuns:

In ultima vreme de la marelbo.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Marypaz, Stradivarius sau Bershka big grin

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat incaltaminte de pe
https://incaltaminte.cabanova.com

Sunt foarte bune

| Huehuehuehuehue a răspuns:

De la mai multe...dar de obicei le iau din deichmannbatting eyelashes

| anamaria06 a răspuns:

De cativa ani imi cumpar doar de la leonardo

| anamaria06 a răspuns:

Sunt foarte multumita de calitate. de acolo imi cumpar de toate: pantofi, sandale, balerini, adidasi...etc incaltamintea este rezistenta; eu am o pereche de cizme de 3 ani si inca is intr-o stare foarte buna desi le-am purtat foarte mult.

| anamaria06 a răspuns:

Nu neaparat scumpe. incaltamintea de la leonardo nu ai cu mult mai scumpa ca si in alte magazine. pe termen lung iesi mai ieftin pentru ca are calitate si nu trebuie sa-ti iei 5 perechi de cizme intr-o iarna. gasesti cizme si la 100-200 de lei, nu trebuie neaparat sa iti cumperi ce-i mai scump. eu de exemplu iarna aceasta am dat 129 lei pe o pereche de cizme.

| aled48 a răspuns:

De pe http://www.deincaltat.ro/ :X e demential site-ul. Mi-am cumparat foarte multe cizme de vara, pantofi, sandale si pentru ca sunt client fidel imi fac si reduceri. E foarte tare. Il recomand.

| Cosmin_Si_Lavinia_Danciu_1983 a răspuns:

De pe www.pantofipiele.wgz.ro, magazin incaltaminte piele.