| monyta a întrebat:

Voua ce culori va plac?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Roz, mov, albastru si portocaliu :X
Dar tie?big grin

32 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Albastru pentru minebatting eyelashes
S h i n happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place f mult culoarea mov.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alb si negru... din spate venind in forta albastruhappy

| cristina_6456 a răspuns:

Roz si mov

| prettyodd a răspuns:

Verde, mos, turcoaz. happy

mira
| mira a răspuns:

Albastru turcoaz, pentru a fi admirat eventual in mici bijuterii, in combinatii discrete in vestimentatie. Mira

| JustMeFlory a răspuns:

Roz, gri si bineinteles non-culorile(alb si negru).in general ce ma prinde binehappy

| maryposa a răspuns:

Toate nuantele de albastru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosu-albastru, Steaua :X:X

| cristina93 a răspuns:

Mie imi place sa combin roz pal cu bleu bebelus :X:X sau negru cu alb
Mie imi plac culorile: roz, bleu, alb, negru, mov (in general imi place sa ma imbrac in 2 culori, iar ca accesorii prefer bratarile abb si negru, si cerceii micutibig grin)
Eu deja deviez de la subiect rolling on the floor

lolita
| lolita a răspuns:

Albastrul.

| Little Kid a răspuns:

Alb, negru, mov, violet, roz:X

| VaneS.sA a răspuns:

Turquoise, mov, roz, galben, alb si negru big grin

| sarahristea a răspuns:

Rosu, albastru deschid si verdebatting eyelashes

| LoveForShania a răspuns:

Pai mie imi place: mov, indigo, negru, alb, portocaliu spre rosu, roz spre mov... dar la haine aleg si culorile care se potrivesc cu culoarea tenului, a parului, a machiajului...

| andreea8888 a răspuns:

Culorile care ofera clasa, sunt negrul, albul si albastrul senin!
Mai sunt insa culorile de vara:roz, rosu, verde fosforescent, liliac si galben!
Combinatiile galben-verde, liliac-alb, verde-alb, verde-bleu, sunt combinatii superbe pentru vara!

| axy a răspuns:

Mov si negru:X:X:X

| iulia_5454 a răspuns:

Negru, gri, kaki(culori pentru depresivi asa cum spune cineva din anturajul meu-cu toate ca eu nu sunt asa)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roz, negru si mov big grin

| anamariah a răspuns:

Turcoaz, negru, mov, fuchsia...etc., toooate culorile de bun gust

| jerry a răspuns:

Mie imi plac culorile: albastru, verde, rosu, mov, alb-negru;

| biankiasi a răspuns:

Mie imi plac culorile pastelate, deschose si care imi scot la iveala zambetul si pata de culoare de pe fata care ma face fericita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pe primul loc alb și albastru și restul pe locul doi.
Pa, pa.

| claudya a răspuns:

Albastrul si verdele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rox :X mov....negru :d

Răspuns utilizator avertizat
| Roxata a răspuns:

Roz & albastru

| Elena321 a răspuns:

Albastru, roz, mov, galben, verde si am 9 ani. Buna! dsaca vrei treci si pe la intrebarile mele. goodbye!

| nosmoke a răspuns:

Negru, Rosu si Alb! love struck