| Ana a întrebat:

Vreau sa cer si eu parerea fetelor, am o geaca de piele de culoare vernil, cu 2 nasturi, 2 buzunare si modelul este ca si cum ar fi tocita. Voi ati purta asa ceva?

3 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Pai...nu prea cred

auran
| auran a răspuns:

Se poarta haine cat mai tocite sau rupte asa ca nu vad de ce nu ai purta-o daca tu te simti bine - asorteaz-o cu o cizmulita sau un bocanc in tot cu geaca si o sapca sau basca...

| DeeAnna. a răspuns:

Sincer...Nu...
Eu port doar negru, verde inchis si alb[la uniforma pentru scoala].
happy