| VulpeaDinUmbra a întrebat:

Vreau sa imi comand din nou un tricou oversize ca mi-am mai comandat unul dar de pe alt site, nu de pe site-ul de pe care vreau sa comand acum si nu stiu cum sa fac. Ca ma gandesc ca daca iau si de pe site-ul asta cu marimea xl poate va fi mai mare decat tricoul oversize pe care l-am comandat mai demult de pe alt site. Atunci ca sa fiu sigur ar fi mai bine ca tricoul pe care il vreau acum sa fie cu marimea l? Ca sa fiu sigur ca nu va fi mai mare.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Vorbim despre un biet tricou nu despre un buldozer așa că nu pricep care-i zbaterea...