| bubiko_8310 a întrebat:

Vreau sa imi iau o rochie de domnisoara de onoare alba si lunga am 11 ani.Imi da-ti niste siteuri sa vad niste idei!

6 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Funda plzz :*

| Andru_6890 a răspuns:

Parerea mea e ca la varsta ta ti-ar sta mai bine cu o rochita gogosar si cu cateva accesorii happy
Site-urile le poti folosi daca vrei sa o faci...pentru ca in magazine nu gasesti asa ceva din pacatesad

Asa am facut si eu, am cautat mult pe net si cand am ajuns in magazine imi venea sa planghappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-mi iau o rochie de domnisoara de onoare da nu alba am 11 ani va rog ajutati-ma