| Lollipopy a întrebat:

Vreau sa imi iau telefon dar nu ma hotarasc de care. imi place mult blackberry 8520 mi se pare interesant. voi ce pareri aveti?

2 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna lalala.
Blackberry 8520 nu este doar interesant, este chiar foarte destept. Are un procesor bun, sistemul de operare Blackberry OS si cam toate functiile ce ti le-ai putea dori de la un telefon: player media, wi-fi, bluetooth, qwerty, 3g, gps, etc. Vezi aici opiniile utilizatorilor pentru Blackberry 8520: http://goo.gl/Wk5NV.
Succes;)

| miculu a răspuns:

Da e bun, BlackBerry sunt bune, si eu am avut BlackBerry, dar am facut schimb cu un Samsung wave 525 cu touch ca asta imi plac, crede-ma sunt misto BlackBerry. Bafta!