| Sisjjssjjsjs a întrebat:

Vreau să îmi iau un laptop pentru liceu, nu îmi trebuie unul foarte performant dar aș vrea să mă țină niște ani buni. Ce ar merge?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un Lenovo iti este suficient, si sunt ieftine si bune.

| KovacsB a răspuns:

Ca idee face pipi de la distanta pe toate pocnitorile alea de la Emag cu windows la paritate de pret sau chiar dublu ca pret.
https://www.olx.ro/......hvaAE.html
Nu are nevoie de antivirus,nu face ecran albastru, nu se blocheaza, nu-si face update -uri cand ai cea mai mare nevoie de el, se aprinde in cateva secunde etc etc.

| gabicoo a răspuns:

Ia-ți un ASUS cu minimum: Intel 3, 250 GB memorie, 8 GB RAM și 3 celule bateria. Să nu-ți iei nimic cu Intel celeron pentru că nu fac față.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Orice nu e de gaming.