| Paulystar a întrebat:

Vreau să-mi iau mai multe huse pentru iPhone de pe net. Care e cel mai bun site? Adică unde prețurile sunt mici, se livrează mai repede si livrarea e gratuită sau ieftină? Dau funda! Vreau sa livrez in Moldova, e lingă România!

4 răspunsuri:
| IrinnaB a răspuns:

Poti incerca pe Aliexpress.ru!
O husa la Iphone poate costa 20 lei.

| Daniela1234567 a răspuns:

Salut. Eu folosesc suite-ul Aliexpress.com pentru a-mi lua huse. Preturile sunt destul de mici si calitatea este inalta. Insa livrarea din pacate poate dura o luna sau chiar aproximativ doua. Iar daca nu ai primit pachetul timp de doua luni, ti se pot returna banii. As vrea sa comand ceva si de pe Amazon, insa e un pic mai scump dar livrarea dureaza mai putin (o luna sau ceva de genul).

| Paulystar explică:

Daniela1234567, eu am găsit un site se numește wholesalebuying.com si livrarea costa puțin însă vine in maximum 25 zile. Si prețurile mici.

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/huse-telefoane.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa