| pooffik a întrebat:

Vreau sa-mi iau si eu o geaca noua... Dar nu prea stiu de la ce magazin...Imi puteti spune un magazin de unde sa iau o geaca draguta(sunt din bucuresti)?

Răspuns Câştigător
| Foarfeca a răspuns:

Daca vrei ceva mai special incearca ZARA sau New Yorker. Daca vrei ceva mai sport incearca Dechatlon.

5 răspunsuri:
| SerbanElyan a răspuns:

REAL... eu am luat multe geci de acolo si pe majoritatea le am si acum intacte (fara decolorari, fara...)

| CarlaD a răspuns:

Kelnvelo, Stradivarius, New Yorker, pull and Bear, Zara

| AntoniaFollowill a răspuns:

De la Dragonu` rosu[majoritatea hainelor noName de aici provin si unele sunt dragute] pana la brandurile renumite[mall]

| pooffik explică:

Ms mult de raspunsuri. mi-am luat si mi-au fost de ajutor. happy

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Mall, eu zic să-ți iei o geacă de piele, sau un sacou, acum sunt reduceri, deci GRĂBEȘTE-TE!

Baftă!