| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Vreau sa-mi iau un Samsung S5600. Vreau pareri, argumente pro si contra, experiente proprii, preturi prin magazine(fara abonament) etc. Dau fundawinking tongue

1 răspuns:
| Maya_2318 a răspuns:

Am o prietena care are Samsung S5600 si e foarte multumita de el.
Prietena mea la cumparat cu 529Ron dar banuiesc ca a mai scazut pretul happy.Cu abonament e mai ieftin dar sincer nu renteaza pretul e 529RON si cu abonament 429Ron.Chiar nu merita.Are 3.15MP.Are 3G, Bluetooth, USB, EDGE, GPRS, Handsfree incorporat.