| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu unde pot gasi in Bucuresti sau Constanta magazine unde au conversi si daca raspunsul poate fi insotit si de preturi este foarte bine. (DAU FUNDA)

10 răspunsuri:
| cat a răspuns:

La magazinul CONVERSE din Bucuresti care este la intersectia Mosilor cu Eminescu, langa Cofetaria Ana, au reduceri.

| PixieTrixie a răspuns:

In Bucuresti gasesti in mall Vitan sau in Plaza.
Mai e un magazin Famous Brands pe langa Cismigiu si inca unul pe la Obor.

Eu mi-am luat de la reduceri cu 1 milion inalti.
Cand nu-s reduceri preturile variaza intre 150-200 lei pana la vreo 3 milioane

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Magazinul exclusiv Converse se afla pe strada Traian 248 bl.30 B, in intersectia Mosilor cu Dacia, vizavi de Pizza Hut.

Stiu si pe DN1 dar nu e cam departe? Nu renteaza sa te duci acolo.
dar daca te intereseaza spune si-ti zic

| pirij a răspuns:

Hervis deichman ( cred ca exista in ct ) Forum mall...

| ella_9396 a răspuns:

In mall baneasa love struck funda

| VladdDdDd a răspuns:

Eu mi-am luat in vara de la Kix din AFI cu 120 ron (low) si as vrea tot cam in jurul acestui pret sa-mi cumpar si alte perechi.

| VladdDdDd a răspuns:

Vazusem in alte conversatii ca e un magazin pe DN1 confused...

| VladdDdDd a răspuns:

Zi unde pe DN1 nu conteaza si daca poti sa-mi spui si preturile de acolo.

| anna_6801 a răspuns:

Deci pe DN1 Elmec Outlet Calea Bucurestilor nr 37 in zona Podului Otopeni, cat despre preturi. daca tot nu te deranjeaza sa mergi pana acolo, ce rost are sa-ti spun eu preturile, n-ar mai avea nici un farmec, nu? tongue

| anna_6801 a răspuns:

Deci Elmec Outlet Calea Bucurestilor nr 37 DN1 in zona Podului Otopeni
cat despre preturi, ce rost ar avea sa ti le spun eu daca nu e o problema sa te duci acolo? n-ar mai avea nici un farmec tongue