| GrigorasIoan a întrebat:

Am postat o poză de profil nouă, am setat public, dar nu pot primi likeuri sau comentarii decât de la prieteni, cum pot schimba setările să poată da like și comenta toată lumea?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Urli dupa atentie?
DE ce naiba ai vrea likeuri de la toti libidinosii de pe internet?

| GrigorasIoan explică (pentru Violleta2022):

Sunt poet, am postat poza cu o poezie cum fac de fiecare dată. Am 5000 de prieteni și peste 10.000 de urmăritori, care sunt iubitori de poezie și vreau să-mi comenteze ce e bine, ce e rău și cei care mă urmăresc. Duminică frumoasă!