| WolfesWolfy a întrebat:

Atunci de ce am primit asta? De la acest nr necunoscut? Mă bucur să te văd Utilizator #857.Ai

a ajuns la numărul de telefon pentru înregistrarea camerei roșii. Astept informatiile tale (adresa, codul postal si ora sa te iau). Avem nevoie și de numele tău pentru înregistrare. Deci ești utilizatorul #857 al programului nostru Red Room.

Vă doresc toate cele bune.

Nu ai cale de întoarcere

MENȚIUNE: Programul Red Room înseamnă răpire, tortură, hărțuire sexuală și o mulțime de alte activități criminale.

Dacă nu trimiteți mesaj înapoi în 24 de ore, veți primi pedeapsa potrivită.
Good to see you User #857.You have reached Red Room Registration Phone Number. I'm waiting for your informations (address, postal code and time to pick you up). We also need your name for registration. So you're the #857 user of our Red Room Program.
Wish you the best.
You don't have a way back

MENTION: Red Room Program means kidnapping, torture, sexual harassment and a lot of other criminal activities.

If you don't message back in 24 hours, you will receive the right punishment.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi uregnt la Politie si arata mesajele primite, fiindca exista politie cibernetica care pot urmari adresa de IP de pe care s-au trimise aceste mesaje, dar totodata se va verifica si tot istoricul linkurilor si site-urile pe unde ai umblat tu, ca sa se investigheze ce anume ai accesa si pe cine ai deranjat sau contactat.

| LisaJulie a răspuns:

Du-te la poliție ca e grav! Ma întreb cum de ai primit asemenea mesaj

| Cipi1212 a răspuns:

Nu știu în ce te-ai băgat dar nu e de bine.