| ComanIonela a întrebat:

Buna, am o intrebare: nu-mi mai amintesc parola de la mail. Am mailul conectat pe Iphone dar nu vad parola nicaieri pentru ca nu este salvata la parole. Exista vreo sansa sa o vizualizez undeva?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai 90 de ani? Cum sa uiti parolele? Scrie le undeva daca stii ca uiti

| ComanIonela explică (pentru CristiDinBucuresti):

Foarte matur raspunsul tau. Sa inteleg ca n ai mai auzit persoane sa uite anumite chestii, doar pe cele de 90 de ani?‍♀️

| LisaJulie a răspuns:

Poți sa dai pe,, Am uitat parola" și sa o schimbi

| alinairimia20 a răspuns:

Daca nu este in sectiune de parole, trebuie sa o resetezi. Acelasi lucru am patit si eu si m-a ajutat fiul meu