| Locsuuuu a întrebat:

Contul meu de imvu a fost furat, cum as putea sa-l recuperez?

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Ne pare rau ca ti s-a intamplat asta.

Iti recomandam in primul rand sa incerci sa iti resetezi parola. Daca acest lucru nu merge, urmeaza pasii:
Mergi la Help Center, mai apoi la General Support si selecteaza Password de sub General Topics. In ticketul pe care il trimiti trebuie sa incluzi:

- Numele avatarului tau
- Adresa de email pe care ai folosit-o pentru a te inscrie pe site
- Data de nastere cu care te-ai inregistrat
- Orice informatie legata de felul in care faci plati pe site (ultimele 4 cifre ale numarului de pe cardul bancar, adresa de email PayPal, etc.)
- Orasul si tara in care a fost creat contul
- Orice tip de informatie cu privire la cum a reusit aceasta persoana sa iti acceseze contul.

Pe viitor, te incurajam sa tii cont de sfaturile http://www.oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul