| Roxana0010 a întrebat:

Buna seara! Aplicatiile de recuperare date (in magazin play sunt mai multe aplicatii de astea) pot fura imagini si poze de pe telefonul nostru si apoi sa le distribuie prietenilor in online sau sa le posteze public in online? Am niste poze/video-uri private si am folosit o astfel de aplicatie pentru recuperare date si acum ma intreb daca acestea sunt publice acum sau pot deveni publice?

3 răspunsuri:
| Andreea198811 a răspuns (pentru darrio2007):

De ce nu? Atata timp cat ne dam acordul sa folosim aceste aplicatii, ele vor scana telefonul, chiar nu exista riscul acesta?

| darrio2007 a răspuns (pentru Andreea198811):

Scaneaza dar nu distribuie ce ai in telefon.