| Cristina3095 a întrebat:

Bună seara! Aș vrea să știu cam cat durează o verificare a profilului? Pe Tinder mai exact! Știe cineva dacă este vorba despre câteva ore/zile/saptamani?

2 răspunsuri:
| Sebastian8473 a răspuns:

Câteva ore. Nu durează mult. Depinde în ce perioada a zilei o faci. Daca faci verificarea seara, se va aproba a doua zi dimineața. Daca o faci în timpul zilei, durează câteva ore

| Emmacole a răspuns:

As a fan of Teen Patti, I found the gameplay on 3 Patti Land to be both exciting and engaging, offering an authentic experience that’s perfect for casual play or more competitive sessions https://3pattiland.net/3-patti-land-for-pc/