| Deze a întrebat:

Buna TPU. Ce se intampla daca s-au stins toate luminile si nu mai am nici net la telefon.
Oare mi-a picat curentul? URGENTTTTT

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te chinuie plictiseala, asa-i?
Si aici pe forum, cum ai scris, daca nu ai net?

| darrio2007 a răspuns:

La telefon poti avea net prin date mobile. Ce treaba are cu curentul?
Verifica sigurantele. Daca stii ce-s alea.

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă telefonul era încărcat suficient nu contează dacă se stinge lumina.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Frigiderul merge? Atunci ai curent, becul din baie sau din bucatarie se aprinde sau nu? In camera televizorul este pornit merge? Atunci inseamna ca ai curent, iar cauza pentru care nu ai net sunt defectiuni la reteaua de internet suni firma digi sau unde ai tu contract la cablu internet telefonie, sa vina ei sa le faca.