| mariusdaniel21 a întrebat:

Cum este situația în Olanda se dau țepe și acolo? este la fel de urat ca în cehia?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Hai sa nu comparam Cehia cu Olanda, ca una-i o tara amarata iar cealalta una superdezvoltata.
Pana si Romania a depasit Cehia din multe puncte de vedere, aia traind in saracie si evident ca smecheriile, furtisagurile si tepele sunt la ordine zilei, ca asa prospera interopul si smecherul de cartier.
https://hotnews.ro/......tra-271593

| mariusdaniel21 explică (pentru Violleta2022):

Cum este Olanda pe langă Germania? ca zonă de muncă

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce fel de tepe?

| mariusdaniel21 explică (pentru suntserios):

Scade din ore, sau nu îți mai plătește

| mariusdaniel21 explică (pentru mariusdaniel21):

Munca

| gabicoo a răspuns:

Da - poți da țepe câte vrei, iar pușcăriile au regim de hotel de trei stele.

| johnnny123 a răspuns:

Întrebările tale sunt extrem de vagi

"Faza cu dubicars este adevărată sau se dau țepe? "
"Cum este situația în Olanda se dau țepe și acolo?"

De ce presupui că lumea știe la ce te referi? Ce fel de țepe? În ce context? Te doare mâna să scrii mai multe detalii ca să ai șanse mai mari de a primi un răspuns care chiar te ajută?

| mariusdaniel21 explică (pentru johnnny123):

Gen să comanizi mașină, să platesti și apoi să nu ți-o mai dea

| ReddY25 a răspuns:

Fii și tu mai explicit ca să știm la ce te referi