| tonyc7 a întrebat:

Cum procedez pentru a insera,/copia intreg textul unei pagini web ( daca se poate, si cu imaginile de acolo) intr-un fisier pe care sa il salvez si sa il accesez ulterior ori de cate ori doresc?

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Click dreapta -> Save as -> salvezi fisierul ca Web Page Complete

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Se salveaza absolut tot in folder: imagini, video, chiar si reclamele.
Tu vei deschide fisierul html si el isi ia toate fisierele din folder.