| Desh a întrebat:

Salut TPU! Am dat peste un site numit Libristo pe care comanzi diferite lucruri.Și are prețuri foarte bune.Dar îmi sună prea frumos pentru a fi adevărat.Îmi poate spune cineva care a folosit site-ul dacă acesta este sigur?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adryang78 a răspuns:

Libristo este un site cu cărți, o librărie online. Nu înțeleg ce alte lucruri mai poți cumpăra. Prețurile lor sunt normale, nu au nimic deosebit. Oricum, atât timp cât te ferești să plătești cu cardul și optezi pentru ramburs, n-ai ce țeapă să iei.