| cris4u a întrebat:

A cumparat careva dintre voi cartea "Cresti in inaltime..." cea in care zice ca poti creste 5-10 centimetri in numai 7 saptamani urmand programul? Daca da, imi spuneti si mie daca este un fake...? please

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tinand cont ca inaltimea e determinata genetic. tu ce crezi?

| cris4u explică (pentru Cosmin86):

Nu chiar genetic... cunosc persoane care au crescut si dupa 20-21..prin sport... o sa ma ocup de voley

| Cherilyn a răspuns:

Buna!
In general nu trebuie sa ai incredere in astfel de produse.
Sunt simple nascociri.

Si eu am vrut sa comand ceva asemanator, dar dupa ce am aflat parerile mai multor persoane care au cumparat, si care au fost inselati, am zis ca nu trebuie sa ma las pacalita asa de usor.
Bafta!batting eyelashes

| cris4u explică (pentru Cherilyn):

Nu stiu ce sa fac,, dar am citit pareri bune despre carte