| 212121 a întrebat:

Ajutor! am mare nevoie de niste exercitii care sa ajute la slabit la burta,fese,picioare, si miini.Va rog sa fie eficiente... >FUNDA.

Răspuns Câştigător
| rynaqui a răspuns:

Zonele corpului care leai mentionat definesc de fapt procentul de grasime in corp. Pentru diminuares acestui procent, singurul lucru care iti trebuie e sa TRANSPIRI. Iti recomand sa alergi 45 de min, din care 15 mers, dupa care o scurta rutina pentru picioare si la final o rutina serioasa de abdomene. Bafta!

| 212121 explică (pentru rynaqui):

Dar alergind nu voi face muschi la picioare si sata va da senzatia de grasime?

| Cosmin86 a răspuns (pentru rynaqui):

Serios? Transpirand diminuezi procentul de grasime?

De unde scoti asemenea ABERATII?

3 răspunsuri:
| lokymoonred1enjoied a răspuns:

Salut, pentru slabit la tot ce zici tu, iti recomand sa alergi si sa pedalezi