| tarele99 a întrebat:

Am 13 ani si abia m-am apucat de baschet credeti ca as putea sa devin baschetbalist chiar daca m-am apucat mai tarziu?

Răspuns Câştigător
| katy0098 a răspuns:

Chiar daca te-ai apucat mai tarziu poti ajunge cel mai mare baschetbalist al Romaniei daca ai vointa si te ti de antrenament.winking

6 răspunsuri:
| AresLusitani a răspuns:

Bineinteles ca poti doar sa inveti sa joci bine si vei ajunge departewinking

| 乃ŪMMĪĪ a răspuns:

Da! Stai linistit, daca iti place cu adevarat vei deveni ce vrei tu :*!
Pa pa

| Catalina_Cristina_1998 a răspuns:

Pai depinde cum joci si daca iti place cu adevarat baschetul. verisorul meu s-a apucat de la 16 ani si a devenit ca ceilalti sportivi de baschet, foarte bun.
uite, problema este sa nu te descurajezi, ci chiar daca nu joci prea bine la inceput, vei vedea ca vei ajunge cineva de care se va vorbi in toata tara. sper ca te-am mai linistit, dar ai foarte mare grija! succes!

Răspuns utilizator avertizat
| UnSimpluNume a răspuns:

Cu vointa, antrenament, desigur ca poti doar sa te tii de bascket daca chiar vrei sa ajungi bascketbalistwinking nu o zi da una bahappy bafta tongue

| CastigatoareaMiry a răspuns:

Normal ca vei ajunge, sunt sigura. Chiar si cei care se apuca mai tarziu reusesc. De exemplu eu am inceput temele in august si le-am terminat. S aveam 200 de exercitii (minim) si 80 de carti de citit. Si sunt de abia in clasa a 5-a (trec in clasa a 5-a). Oricum mult succes si sigur ca vei reusi.