| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 anisori laughing. Am 1, 68 si as vrea sa ma duc la baschet. Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Kramerwalt a răspuns:

Sigur,este un sport frumos si pentru oricine, nu este adevarat ca daca esti mai inalt esti si mai bun.Totul sta in mintea ta si in mare parte in a coechipierilor.Eu iti doresc mult noroc, Domnul sa te ajute!

5 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Esti destul de inalt pentru la 13 ani du-te nu ai nimic de peirdut este un sport frumos.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Du-te, fugi! N-ai ajuns încă?

| Brâncuşi a răspuns:

Salut florine du-te liniştit la Baschet că ai o înălţime bună şi vei mai creşte, succes.

| GregHouse a răspuns:

Da, du-te, dar nu folosi diminutive.

| AdyxScumpix a răspuns:

Du-te dacă îți place. Eu una iubesc acest sport și e chiar frumos. Îți faci prieteni noi și te mai și înalți câte puțin. smug