| Masinescu a întrebat:

Am 15 ani.
Daca practic calisthenics si nu am un program strict de masa, adica mananc mancaruri doar sanatoase, dar fac si mult sport, (adica exercitii calisthenice push, pull, legs.), o sa fie ceva? Adica o sa pun masa musculara si voi arde cateva grasimi?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Alimentatia mea de mai sus. Care de mai sus, că nu ai spus nimic despre ea.

| mudokins78 a răspuns:

Calithenice? Ce sport mai e si asta?

| CristianNf a răspuns:

In primul an cresti orice ar fi, dar dupa o sa fii nevoit sa-ti faci un plan alimentar echilibrat daca o sa mai vrei sa vezi rezultate.