| claudiu96 a întrebat:

Am 15 ani si sunt slab si inalt. As vrea sa merg la o sala, dar nu am mai fost niciodata si nu stiu cum este. Vreau sa imi recomandati o dieta pentru cresterea masei musculare. Sport fac in fiecare zi, merg pe jos mult, joc football si mai rar bascket si handball. Vreau sa fiu mai voinic.Imi voi lua niste greutati sa fac si acasa. Ma puteti ajuta? Si spuneti-mi niste sali de fitness din Bacau.

4 răspunsuri:
| yasser25 a răspuns:

Nu te lua dupa ce zice fiecare, du te la sala si cu siguranta acolo cineva iti v a spune cate ceva.ce ai de facut, din cei responsabili cu sala, asta daca nu exista un antrenor ceva, preparator fizic, Bafta!

| Melody a răspuns:

Cel mai bine e ca intrebarile astea sa le pui unui antrenor de la sala. El va stii exact ce ai nevoie si in plus, te va supraveghea.

| Melody a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti fie rusine, nu ai fi singurul si in plus pentru toate, exista un inceput. E chiar de apreciat, iti pasa de sanatatea si starea ta fizica. Daca gasesti un prieten dispus, mergeti impreuna, macar prima data happy

| claudiu96 explică:

Dar ideea de a merge la sala mi se pare...adica parca mi-e rusine sa merg acolo, sa imi fac un abonament si sa vin sa "trag de fiare"