| Booster97 a întrebat:

Am 15 si 1, 72 inaltime, credeti ca e bine sau mai trebuie sa cresc? Dati-mi sfaturi despre cum as putea sa cresc in inaltime.happy

Răspuns Câştigător
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Dacă eşti băiat da, iar dacă eşti fată poate. Dar ce ai 15? Anii? Dacă ai 15 ani până la 24 când se încetează creşterea tot să mai te înalţi.

2 răspunsuri:
| Blade82 a răspuns:

Eu am 30 de ani si 1.70 inaltime. Sotie si copil. Tu ce crezi? Trebuie sa mai cresti in inaltime?

| Darvyl a răspuns:

Eu cred ca e bine asa, dar daca vrei sa mai cresti ar trebui daca nu faci deja asta sa inoti.