| pixeltinker a întrebat:

Am 16 ani sunt fata și as vrea sa merg la sala, un antrenor personal la ce te poate ajuta?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum sa faci corect exercitiile, de ce anume si cate exercitii ai nevoie pentru corpul tau etc.
Dar el nu face asta degeaba, trebuie platit. In afara de ce platesti pentru sala.

| AnemonaP a răspuns:

Slăbit, tonifiat, pus masa muscular, sa îți dea un program alimentar, te ajuta cum sa faci exercitiile corect. E cel mai bine sa ai un antrenor personal, și sa nu faci de capul tau dacă nu ești expert

| TheStrategist a răspuns:

Te ajută să faci exercițiile corect și îți spune ce alimentație trebuie să ai.

| Lamasanu a răspuns:

Vezi că "Antrenori personali", mai ales că ai spus că ai 16 ani, te cam pot Viola!
Nu îți spun de rău.
Dar ai grijă.
Știu multe cazuri de Viol de Minore, și nu vreau să pățești ceva.

| Wr3nch a răspuns (pentru Lamasanu):

Cu antrenorul personal se face in sala, nu la domiciliu. Da de nu face sport in Vaslui sa sara toata sala pe ea.

| Mirel4412 a răspuns (pentru Lamasanu):

Oare de ce mai ducem copiii la doctor? Daca sunt cumva medici pedofili si ii violeaza? Daca gandesti asa e grav...

| darrio2007 a răspuns (pentru Lamasanu):

De unde pana mea ai scos asta? Se face in sală, nu la ea acasa.
Esti jalnic in gandire.

| Ionut003 a răspuns (pentru Lamasanu):

Viol vizual

| nevermind07 a răspuns:

Un antrenor personal te invata cum, cat si ce tip de exercitii ai tu nevoie, ce regim sa folosesti, ce proteine sa iei in cazul in care e nevoie si cum sa te antrenezi corect! Bafta!