| Duta_Cosmin_1986 a întrebat:

Am bagat ieri un bilet la pariuri si cand am ajuns acasa am observat ca pe spate nu scrie nimic sa scriu numele sau cebepeul daca castig pot sa iau bani daca nu scriu numele si cenepeul acolo

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Daca iti cere numele si CNP-ul, casiera il poate scrie pur si simplu pe spatele biletului, chiar daca-i totul alb sau poate scrie pe o mica bucata de hartie pe care s-o ataseze biletului. Nu e asta problema. Banii ti-i iei oricum daca castigi.

1 răspuns: