| Mariusalexcn a întrebat:

Am facut sala cateva luni, am muncit la tara,am un am bicepsi destul de ok,insa incheieturi super subtiri si degete lungi si subtiri, ca de domnisoara,nu am mai pomenit la vreun barbat degete atat de subtiri, incheieturi am mai vazut la copii.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Doar să te îngrași. Mușchi nu ai in zona carpiană, evident că nici la falange, iar ligamentele nu cresc in volum in urma antrenamentului.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate nu poti sa faci nimic sa-ti ingrasi degetele si incheieturile, pentru ca asta este mostenire genetica de la parintii tai, oase subtiri. te mai poti ingrasa un pic, dar incheieturile vor ramane pe viata subitiri, fiindca asta este conformatia ta anatomica, cu care te-ai nascut.

Întrebări recente