| ValyComan a întrebat:

Am și eu o întrebare. Joc fotbal și vreau să știu ce e bine să folosesc. Adică să șutez cu latul de aproape, cu șiretul de departe...etc. Și driblingurile să le fac pe loc, sau altfel?

Răspuns Câştigător
| alinuzzu24 a răspuns:

Si eu am fost la fotbal si antrenorul ar vrea sa joci mai mult in pase decat sa driblezi si in legatura cu suturile depinde cum ai ocazia preferabil ar fi sa sutezi pe colturi.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ouuyz a răspuns:

Sunt mijlocaș central, în liga a 3-a cu o echipa, sa nu zic foarte slaba.dar e buna.
Ce vreau sa iți zic, antrenorul mi-a dat un sfat pe care nu îl voi uita niciodată. Încearcă sa șutezi din prima, orice ar fi, chiar dacă în fata ta e liber, tu șutezi pe poarta.
De când a început sezonul asta am 5 goluri marcate în 4 meciuri!