| Love24Love a întrebat:

Am o intrebare ma tot bate la cap. E despre fotbal, Cum e mai bine sa ai picioru la fotbal? mic sau mare? 40 sau 44?

3 răspunsuri:
| ERMO a răspuns:

Nu conteaza marimea piciorului conteaza cat de talentat esti. Daca intr-adevar ai darul de a juca bine fotbal nu mai tine cont de niste lucruri atat de minore.
SuCCES

| alexis99 a răspuns:

Talentul conteaza

| lampard1995 a răspuns:

Cit piciorul este mai mic cu atit mai bine bati mingea. toti fotbalistii renumiti ca Maradona Pele Messi au marimea piciorului pina la 40