| eu_2871 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care stiu de concursul organizat de fanatik(acela in care se dau mingi, sepci etc). As vrea o adresa de mail catre admini concursului/catre organizator/catre digi/catre fanatik/catre Horia Ivanovici.
Orice adresa de mail catre unu din cei mentionati la care sa fiu sigura ca si citeste cineva este f buna.
Va sunt recunoscatoare daca ma ajutati cu asta.
Funda si puncte bonus

1 răspuns:
| Ciprian_6540 a răspuns:

Da fac parte din me-mbrul staf al acestui concurs acest concurs este amanat pana in luna Iulie pentru detalii add ID:ciprian10x.Funda