| Mitzaaaa a întrebat:

As dori sa aflu si eu ceva informatii despre "POLYTHERMEX HARDCORE", daca ajuta la slabire pentru ca vreau sa dau ceva Kilograme jos.
Daca aveti idee cum se foloseste si cat de bine ajuta va rog sa imi raspunda cineva... apropo dau funda!

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Este contraindicat celor sub 18 ani--- vezi si alte restrictii: http://www.nutrilinesport.ro/polythermex-hardcore.html

| Cosmin86 a răspuns:

Eu iti recomand l-carnitine instant sau efervescent, nu iti mareste tensiunea sau alte chestii ca produsul ala, dar si "arde" mai lent grasimea, dar are efecte

| Mitzaaaa explică:

Nu m-a lamurit nimeni pana acum, daca ar mai fi cineva care a luat asa ceva sa lase mesaj. Apropo, am 18 ani!

| Mitzaaaa explică:

Nu am primit nici un raspuns destul de bun incat sa imi dau seama daca ajuta la ceva aceste pastile, astept alte raspunsuri. Apropo, am 18 ani!