| al3cutzu21 a întrebat:

As dori sa stiu cum imi pot mari si eu bratele si pieptul acasa pentru ca nu imi pot permite sa ma duc la sala.daca poate cineva sa ma ajute,sa-mi dea si mie un program de facut.VA ROG!

2 răspunsuri:
| Joey95 a răspuns:

Presupun ca faci scoala de dimineata, nu? Atunci, cand vii de la scoala, faci 50-60 de abdomene si 30-40 de flotari, la fel si seara! happy
Dar trebuie sa faci regulat, adica nu faci azi si mai faci peste 5 zile. te tii de ele.

| ParadoxRO a răspuns:

Poate te ajută www.culturism.ro
Pe mine m-a ajutat/ajută