| al3cutzu21 a întrebat:

As dori sa stiu si eu cum imi pot mari pieptu si bratele.va rog frumos sa ma ajutati si pe mine

2 răspunsuri:
| ooRockyoo a răspuns:

Pai trebuie sa faci mult spor.sa ridici mult la gantere.am si eu un frate care era foarte slad inainte si acum, cand s-a apucat sa faca muult sport are muschi

funda?

| xcristix a răspuns:

Flotari! cauta pe net cum se fac corect si fa in serii, incepe cu 5 serii a cate 5 flotari(sau cate poti tu sa faci corecte)apoi mareste nr de flotari cu 1 la fiecare 2 zile si cand ajungi la 10 flotari/serie, ridica nr seriilor la 6 si tot asa.atenti sa faci in fiecare zii la ore fixe si doar odata pe zi e bine sa faci sa ti se regenereze muschii, si ia-ti in wekend pauza.trebuie neaparat sa dormi cel putin 8 ore si sa mananci oua,branza,lapte,peste,pui, carne rosie slaba, fasole(astea sunt alimente ce contin multe proteine)daca nu mananci proteine nu iti cresc muschi. funda